POMPA ZATAPIALNA DO BRUDNEJ WODY HPW/SM (MAŁA) NOWOŚĆ

Pompa zatapialna do brudnej wody typu HPW/SM 0,6 – 12,5 m3/h stanowi połączenie silnika hydraulicznego z pompą wirową, w której wirnik osadzony jest na wale, sprzęgniętym za pomocą sprzęgła sztywnego z wałem silnika napędowego. Do korpusu przymocowany jest króciec tłoczny wykonany jako końcówka wielostożkowa umożliwiająca podłączenie typowego węża elastycznego φ25 mm.

Silnik napędowy produkcji firmy Stosowanie Maszyn charakteryzuje się specjalnym wykonaniem przeznaczonym dla pracy na zasilaniu emulsyjnym stosowanym w napędach hydraulicznych w górnictwie podziemnym. Silnik napędzający pompę może również pracować na olejach hydraulicznych.

Pompa typu HPW/SM jest przenośną pompą wirową z napędem hydraulicznym i może mieć zastosowanie w górnictwie do odwadniania wyrobisk wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podłączenia się do magistrali zasilającej lub skorzystania ze stacji hydraulicznej emulsyjnej.
Pompa przystosowana jest do pompowania wody czystej lub wody zawierającej zanieczyszczenia mechaniczne o maksymalnej wielkości ziaren do 2 mm.

Zobacz: REKLAMÓWKĘ PRODUKTU
Zobacz: KARTĘ KATALOGOWĄ PRODUKTU